AUTOBUSKE KARTE

Srbija-Švajcarska

BUS PREVOZ

Prevoz kvalitetnim autobusima turističke klase

SOPSTVENI PREVOZ

Nije dostupan za ovaj aranžman

AVIO PREVOZ

Avio prevoz nije dostupan na ovoj destinaciji

Autobuske karte do Švajcarske

AUTOBUSKE KARTE DO ŠVAJCARSKE

U našoj agenciji možete kupiti autobuske karte do Švajcarske, prevoznika Bogojevic Reisen.
Svih ovih godina preduzeće se izdvaja kao lider u prevozu putnika na relaciji Švajcarska – Srbija, i može se pohvaliti činjenicom da ima tradiciju dužu od 25 godina.

U cilju unapredjenja pružanja usluga našim putnicima možemo pružiti sve usluge i informacije vezane za putovanje:

  •  Rezervaciju putovanja
  •  Rezervaciju sedišta u autobusu
  •  Mogućnost izbora sedišta u autobusu
  •  Informacije o potrebnoj dokumentaciji za putovanje u inostranstvo
  •  Informacije o propisima koji važe u zemljama kroz koje se putuje
  •  Informacije o vremenima polazaka
  •  Informacije o ceni prevoza

Najnovije:

  •  Informacija o polozaju i kretanju vozila
  •  Informacija o vremenu dolaska vozila u mesta po redu vožnj

Kao lider na tržištu u prevozu putnika na destinaciji Srbija-Švajcarska, Bogojević Raisen kompanija vam nudi kvalitetan, udoban i sadržajan prevoz do vašeg krajnjeg odredišta. U našim autobusima omogućavamo:

Besplatan internet

U autobusima Bogojević Reisen-a dostupna Vam je usluga besplatnog WIFI tokom celog putovanja, kroz sve zemlje do odredišta. Na najbolji način iskoristite vreme provedeno u autobusu, i koristite internet tokom celog putovanja.

Posluženje:

U našim autobusima služimo doručak i kafu besplatno, kao i druga pića koja se mogu naručiti uz doplatu.

Toalet:

U autobusima je moguće koristiti toalet.

Parking:

Dok ste na putu možemo vam ponuditi uslugu parkiranja za vaše vozilo.

POGLEDAJTE PROPISE U ŠVAJCARSKOJ

https://www.eda.admin.ch/countries/serbia/sr/meta/sitemap.html

Polasci iz Srbije:

  • 11:00 h Vranje, autobuska stanica
  • 11:30 h Vladičin Han, autobuska stanica
  • 11:50 h Predejane, motel Predejane
  • 12:30 h Leskovac, autobuska stanica
  • 13:00 h Doljevac
  • 13:25 h Niš, autobuska stanica
  • 14:00 h Aleksinac, autobuska stanice
  • 14:25 h Ražanj, autobuska stanica
  • 12:30 h Kraljevo, Autobuska stanica – peron 22
  • 13:30 h Vrnjačka Banja, Autob. stanica – peron 8
  • 13:45 h Trstenik, Autobuska stanica
  • 14:00 h Stopanja, Autobusko stajalište
  • 14:15 h Kruševac, Autobuska stanica
  • 14:35 h Ćićevac, Autobuska stanica
  • 14:55 h Paraćin, Autobuska stanica
  • 15:10 h Ćuprija, Autobuska stanica
  • 15:25 h Jagodina, Autobuska stanica
  • 16:00 h Markovac, Autobusko stajalište
  • 17:30 h Beograd, Autob. stanica “BAS” – peron 40
  • 19:15 h Novi Sad, Autobuska stanica–peron 4
  • 14:15 h Čačak, Autobuska stanica
  • 14:45 h Mrčajevci, Autobuska stanica
  • 15:30 h Kragujevac, Autobuska stanica
  • 16:15 h Topola, Autobuska stanica
  • 16:45 hMladenovac, Autobuska stanica

Polasci iz Švajcarske:

  • 15:00 h Lausanne, Parking Veledrom
  • 16:30 h Bern, Neufeld
  • 16:00 h Basel, Meret Oppenheim-Strasse
  • 18:00 h  Autpbahnraststätte Luzern-Neuenkirch (Autobahn A2)
  • 20:15 h Lugano
  • 17:00 h Zürich, Carparkplatz Sihlquai, Ausstellungsstrasse 15
  • 18:20 h  Gallen, Autob. st. Lagerstrasse 1

Cenovnik od 26.12.2017. godine

Deca do 2 godine – besplatno.

Relacija prevozaDeca 2 – 12 godinaStudenti do 26 godina / Deca od 12 do 18 godinaOdrasliPenzioneri
iz svih mesta u CHCenaCenaCenaCena
CHCHFDINCHFDINCHFDINCHFDIN
Subotica80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Novi Sad80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Beograd80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Markovac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Jagodina80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Ćuprija80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Paraćin80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Ćićevac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Kruševac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Trstenik80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Stopanja80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Vrnjačka Banja80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Ražanj80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Aleksinac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Niš80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Doljevac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Leskovac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Predejane80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Vladičin Han80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Čačak80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Mrčajevic80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Kragujevac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Topola80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Mladenovac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Boljevac, Zaječar, Negotin90,-140,-9.000,0014.000,00100,-170,-10.000,0017.000,00110,-190,-11.000,0019.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00

Legenda:

⇒ U jednom pravcu

⇔ U oba pravca

+ OPIS

Kao lider na tržištu u prevozu putnika na destinaciji Srbija-Švajcarska, Bogojević Raisen kompanija vam nudi kvalitetan, udoban i sadržajan prevoz do vašeg krajnjeg odredišta. U našim autobusima omogućavamo:

Besplatan internet

U autobusima Bogojević Reisen-a dostupna Vam je usluga besplatnog WIFI tokom celog putovanja, kroz sve zemlje do odredišta. Na najbolji način iskoristite vreme provedeno u autobusu, i koristite internet tokom celog putovanja.

Posluženje:

U našim autobusima služimo doručak i kafu besplatno, kao i druga pića koja se mogu naručiti uz doplatu.

Toalet:

U autobusima je moguće koristiti toalet.

Parking:

Dok ste na putu možemo vam ponuditi uslugu parkiranja za vaše vozilo.

+ PROPISI

POGLEDAJTE PROPISE U ŠVAJCARSKOJ

https://www.eda.admin.ch/countries/serbia/sr/meta/sitemap.html

+ RED VOŽNJE

Polasci iz Srbije:

  • 11:00 h Vranje, autobuska stanica
  • 11:30 h Vladičin Han, autobuska stanica
  • 11:50 h Predejane, motel Predejane
  • 12:30 h Leskovac, autobuska stanica
  • 13:00 h Doljevac
  • 13:25 h Niš, autobuska stanica
  • 14:00 h Aleksinac, autobuska stanice
  • 14:25 h Ražanj, autobuska stanica
  • 12:30 h Kraljevo, Autobuska stanica – peron 22
  • 13:30 h Vrnjačka Banja, Autob. stanica – peron 8
  • 13:45 h Trstenik, Autobuska stanica
  • 14:00 h Stopanja, Autobusko stajalište
  • 14:15 h Kruševac, Autobuska stanica
  • 14:35 h Ćićevac, Autobuska stanica
  • 14:55 h Paraćin, Autobuska stanica
  • 15:10 h Ćuprija, Autobuska stanica
  • 15:25 h Jagodina, Autobuska stanica
  • 16:00 h Markovac, Autobusko stajalište
  • 17:30 h Beograd, Autob. stanica “BAS” – peron 40
  • 19:15 h Novi Sad, Autobuska stanica–peron 4
  • 14:15 h Čačak, Autobuska stanica
  • 14:45 h Mrčajevci, Autobuska stanica
  • 15:30 h Kragujevac, Autobuska stanica
  • 16:15 h Topola, Autobuska stanica
  • 16:45 hMladenovac, Autobuska stanica

Polasci iz Švajcarske:

  • 15:00 h Lausanne, Parking Veledrom
  • 16:30 h Bern, Neufeld
  • 16:00 h Basel, Meret Oppenheim-Strasse
  • 18:00 h  Autpbahnraststätte Luzern-Neuenkirch (Autobahn A2)
  • 20:15 h Lugano
  • 17:00 h Zürich, Carparkplatz Sihlquai, Ausstellungsstrasse 15
  • 18:20 h  Gallen, Autob. st. Lagerstrasse 1
+ CENOVNIK

Cenovnik od 26.12.2017. godine

Deca do 2 godine – besplatno.

Relacija prevozaDeca 2 – 12 godinaStudenti do 26 godina / Deca od 12 do 18 godinaOdrasliPenzioneri
iz svih mesta u CHCenaCenaCenaCena
CHCHFDINCHFDINCHFDINCHFDIN
Subotica80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Novi Sad80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Beograd80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Markovac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Jagodina80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Ćuprija80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Paraćin80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Ćićevac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Kruševac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Trstenik80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Stopanja80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Vrnjačka Banja80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Ražanj80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Aleksinac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Niš80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Doljevac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Leskovac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Predejane80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Vladičin Han80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Čačak80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Mrčajevic80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Kragujevac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Topola80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Mladenovac80,-130,-8.000,0013.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00100,-180,-10.000,0018.000,0080,-150,-8.000,0015.000,00
Boljevac, Zaječar, Negotin90,-140,-9.000,0014.000,00100,-170,-10.000,0017.000,00110,-190,-11.000,0019.000,0090,-160,-9.000,0016.000,00

Legenda:

⇒ U jednom pravcu

⇔ U oba pravca

MOŽDA VAM SE SVIDI

Krakov – Proleće u Poljskoj

Lorena i Šampanja

La Vita è Bella – sasvim drugačija Toskana

011 260 4283

ponedeljak-petak 10:00-17:00

IMATE PITANJE?


smestaj na tasosu baner
Uniqua baner
turisticka agencija
  •   Tošin bunar 188a L24,   11070 Beograd

  •    Tel/Fax:  +381 11 260 4283

  •    Mob.:  +381 64 531-9553

  •    info@feragosto.com

  •    Radno vreme:  10-17h radnim danima

Naša Lokacija

© 2019 Feragosto Travel

Podaci na našoj web stranici su informativnog karaktera. Zvanični su samo štampani programi putovanja, koji su sastavni deo ugovora o putovanju i dostupni su Vam u našoj agenciji.